A zas na rok klid.

4. ledna 2015 v 14:34 | anavi |  Od každého něco
Ano,zase je na rok pokoj,pokoj od vánočního a silvestrovského shonu.
Aby bylo jasné,Vánoce mám ráda jako svátek klidu a pokoje,ale nesnáším nákupní horečku a ten šrumec okolo.
Miluju pohodu,kdy nikdo nikam nemusí,jsme doma koukáme na pohádky zobeme dobroty a klid,klid od práce,všedních dní a shonu celého roku.
No a Silvestr,to je kapitola sama o sobě.Všichni se nahrnou do hospod a ulic se zásobou pití a pyrotechniky a já naopak zůstávám doma,koupím si dobré Potrské vínko a na obranu před rachotem jako ve válečné zoně nasadím sluchátka a poslouchám hudbu nebo koukám na film.O půlnoci si s manželem připijem a hurá mame tu Nový rok.
To dětičky to letos pojaly ve velkém a uspořádaly maškarní v oblíbené hospůdce.Nápad se ujal a sešlo se tam nepřeberné množství masek.Dokonce i tombolu pořádali a dobře se bavili. Přitáhly domů jako slušně vychovaní lidé za světla v 8 ráno Usmívající se a celý den prospaly. Inu jak na Nový rok tak po celý rok,budou spát a spát a spát.......

Dnes,když jsem byla venčit Sáru,viděly jsme všude vyhozené stromečky,balicí papíry,zbytky dělbuchů a došlo mi ,že zítra už zase musím do práce,že svátky definitivně skončily.


Takže všem krásný a příjemný start do nového roku 2015. Vím že je už trochu pozdě na přání,ale až dneškem končí vánoční nicnedělání a flákání.
Takže hurááááá do všedních dní.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama